O nas

H jak historia

Od 28 lat jesteśmy jedną z największych hurtowni branży instalacyjno-grzewczych na Podkarpaciu. W latach 90. byliśmy w tym rejonie jedną z pierwszych firm promujących i wprowadzających na rynek nowoczesne i ekologiczne rozwiązania. Od stycznia 2020 główna siedziba firmy przeniosła się do własnego, nowoczesnego obiektu znajdującego się na terenie Parku Naukowo - Technologicznego „Rzeszów-Dworzysko”.

E jak ekologia

W ofercie naszej firmy posiadamy towary z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii. Są to przede wszystkim źródła ciepła (pompy ciepła, kotły na biomasę) systemy rekuperacji i wentylacji oraz instalacje solarne i fotowoltaiczne.

A jak aktywność marketingowa

Swoją pozycję budujemy na dobrych relacjach biznesowych z odbiorcami, dostawcami oraz pracownikami. Cenimy uczciwość, wiarygodność i wzajemny szacunek. Ogromnym zainteresowaniem naszych Partnerów biznesowych cieszą się programy wsparcia sprzedaży, które umożliwiają nabycie nowoczesnych narzędzi niezbędnych dla instalatora, finansowanie leasingu samochodów firmowych naszych odbiorców, czy udział w imprezach szkoleniowych, sportowych i wypoczynkowych.

T jak techniki

Posiadamy ponad 200 000 produktów europejskich producentów z zakresu wielu technik. Wszystkie oferowane produkty posiadają niezbędne certyfikaty, dopuszczenia do stosowania na terenie Polski oraz objęte są gwarancją producenta. Dzięki sprawnej logistyce codziennie dostarczamy towar do 250 firm wykonawczych na terenie podkarpacia, małopolski i lubelszczyzny.

I jak Instal Konsorcjum

Jesteśmy współzałożycielem i udziałowcem firmy Instal-Konsorcjum Sp. z o.o. reprezentującej dziś 31 hurtowni instalacyjnych z ponad 150 oddziałami w Polsce i obrotami przekraczającymi 1,5 mld zł! Instal-Konsorcjum Sp. z o.o. jest również udziałowcem EDT GmbH - największej organizacji handlu hurtowego w Europie w branży instalacyjnej, grzewczej, sanitarnej i wentylacji.

N jak nasze oddziały

Działalność handlową prowadzimy w siedmiu oddziałach: w Rzeszowie, Dębicy, Mielcu, Tarnowie, Krośnie, Stalowej Woli oraz Tomaszowie Lubelskim.

G jak giełda

W 2004 roku zorganizowaliśmy pierwszą w Polsce Giełdę Towarową. Coroczna impreza cieszy się wielkim uznaniem i zainteresowaniem ze strony partnerów biznesowych firmy, a według opinii wielu wystawców jest to najlepiej w Polsce zorganizowana impreza o charakterze handlowym, wystawienniczym i integracyjnym.

Copyright ©HEATING Sp. z o.o.
Realizacja: